Pjovimo paslauga

Plokščių pjovimo darbams atlikti naudojame tik aukštos kokybės stakles: HPL 300 profiLine ir SAWTEQ B-300. Tokį mūsų pasirinkimą lėmė noras užtikrinti aukštą kokybę ir precizišką tikslumą kiekviename baldinių ruošinių gamybos etape. Pjovimas su šiomis vokiečių gamintojo HOMAG staklėmis pasižymi savo technologine pažanga, efektyvumu ir patikimumu.

Laminavimo paslauga

Plokščių laminavimo darbams atlikti naudojame tik aukštos kokybės stakles: EDGETEQ S-500 ir BRANDT. Tokį mūsų pasirinkimą lėmė noras užtikrinti aukštą kokybę ir precizišką tikslumą kiekviename baldinių ruošinių gamybos etape.. Laminavimas su šiomis vokiečių gamintojo HOMAG staklėmis pasižymi savo technologine pažanga, efektyvumu ir patikimumu.

Frezavimo paslauga

Plokščių frezavimo darbams atlikti naudojame tik aukštos kokybės stakles: Venture 106M. Tokį mūsų pasirinkimą lėmė noras užtikrinti aukštą kokybę ir precizišką tikslumą kiekviename baldinių ruošinių gamybos etape. Frezavimas su šiomis vokiečių gamintojo HOMAG staklėmis pasižymi savo technologine pažanga, efektyvumu ir patikimumu.

Gręžimo paslauga

Plokščių gręžimo darbams atlikti naudojame tik aukštos kokybės stakles: DRILLTEQ V-200. Tokį mūsų pasirinkimą lėmė noras užtikrinti aukštą kokybę ir precizišką tikslumą kiekviename baldinių ruošinių gamybos etape. Gręžimas su šiomis vokiečių gamintojo HOMAG staklėmis pasižymi savo technologine pažanga, efektyvumu ir patikimumu.

Projektavimo paslauga

Neapsiribojame vien tik baldinių ruošinių gamyba, todėl teikiame visapusišką baldų projektavimo paslaugą verslo klientams. Mūsų specialistai yra pasiruošę ne tik suprojektuoti aukštos kokybės baldus ar jų dalis, bet ir parinkti projektui geriausiai tinkančius furnitūros sprendimus. Taigi jums lieka tik baldų surinkimo proceso dalis.