Aprašymas
Ekspozicija
Aprašymas

Pjovimo paslauga
Vertinantiems kokybę ir greitį

Plokščių pjovimo darbams atlikti naudojame tik aukštos kokybės stakles: HPL 300 profiLine ir SAWTEQ B-300. Tokį mūsų pasirinkimą lėmė noras užtikrinti aukštą kokybę ir precizišką tikslumą kiekviename baldinių ruošinių gamybos etape. Pjovimas su šiomis vokiečių gamintojo HOMAG staklėmis pasižymi savo technologine pažanga, efektyvumu ir patikimumu.

Privalumas

Prie automatinių pjovimo staklių taip pat naudojame papildomą integruotą automatinį pastūmos pakėlimo stalą, kuris leidžia efektyviai ir sklandžiai įgyvendinti didelės apimties užsakymus. Toks priimtas technologinis sprendimas leido padidinti darbo našumą ir įgyti greičio pranašumą.

Siūlome išbandyti mūsų baldinių ruošinių gamybos paslaugą su pažangiomis technologijomis ir ilgametę patirtį turinčiais specialistais plokščių apdirbimo srityje.

Ekspozicija

Plokštinių medžiagų ekspozicija

Kviečiame apsilankyti „Jakuta“ plokštinių medžiagų ekspozicijos salone, kuriame rasite įvairiausių dekorų pavyzdžių asortimentą – nuo lygių, minimalistinių dizainų iki itin išraiškingų ir realistiškų tekstūrų.

Ekspozicijos salono adresas:

Raudondvario pl. 135A, Kaunas (prie Ermitažo)