Aprašymas
Ekspozicija
Aprašymas

Projektavimo paslauga
Vertinantiems laiką ir galutinį rezultatą

Neapsiribojame vien tik baldinių ruošinių gamyba, todėl teikiame visapusišką baldų projektavimo paslaugą verslo klientams. Mūsų specialistai yra pasiruošę ne tik  suprojektuoti aukštos kokybės baldus ar jų dalis, bet ir parinkti projektui geriausiai tinkančius furnitūros sprendimus. Taigi jums lieka tik baldų surinkimo proceso dalis.

Privalumas

Turime galimybę atlikti projektavimo procesą naudojantis IMOS programa. Tai leidžia projektuotojams paprasčiau administruoti projektus bei efektyviai juos valdyti. Šios programos pagalba galima suformuoti detalų projektą ir išvengti galimų projektavimo klaidų. Visuomet patikrinę galimus neatitikimus pranešame jums ir jeigu reikia atliekame būtinus pakeitimus.

Šios paslaugos tikslas – palengvinti jūsų baldų surinkimo ir montavimo darbus. Todėl tikime, kad mūsų specialistų projektuoti ar IMOS programa suprojektuoti ir pateikti baldai sutaupys jums laiko ir pastangų įgyvendinanti projektą.

Ekspozicija

Plokštinių medžiagų ekspozicija

Kviečiame apsilankyti „Jakuta“ plokštinių medžiagų ekspozicijos salone, kuriame rasite įvairiausių dekorų pavyzdžių asortimentą – nuo lygių, minimalistinių dizainų iki itin išraiškingų ir realistiškų tekstūrų.

Ekspozicijos salono adresas:

Raudondvario pl. 135A, Kaunas (prie Ermitažo)