Add a heading-28

Naujausių dekorų kolekcijos

Šioje kategorijoje atraskite įvairiausių dekorų, kuriuos galima įsigyti iš beveik visų medžiagų ir įvairių tekstūrų. Turime tai, ko reikia norint peržengti kūrybiškumo ribas ir įgyvendinti vis įspūdingesnius ir įspūdingesnius interjero projektus.

Add a heading-41-2
Add a heading-37-2

PREMIUM stalviršių kolekcija

Modernūs, patvarūs stalviršiai su gražiomis, giliomis paviršiaus struktūromis ir stačiais briaunų kraštais, kurie nepaliks abejingų. Šių stalviršių matmenys rinkoje išsiskiria tuo jog mes siūlome ir 635mm pločio stalviršius, kuriuos galima lengvai integruoti tiek į nestandartinių, tiek į standartinių gamintojų baldus, kaip pavyzdžiui IKEA ir kt.

Add a heading-40-2

RAUVISIO brilliant noble matt kolekcija

Matiniai paviršiai – viena ryškiausių dizaino tendencijų. Jai visų pirma būdinga kukli elegancija. Tokie paviršiai suteikia bet kuriam interjerui ypatingos prabangos. Pasirinkus REHAU „noblematt“ kolekciją, prabangos klasės dizaino sprendimus tampa kaip niekad lengva pritaikyti kasdienybėje.

Add a heading-39-2
Add a heading-38-2

RAUVISIO grip kolekcija

RAUVISIO grip gumuota plokštė dažniausiai naudojama virtuvėse didelių stalčių dugnams, tai padeda nenaudojant papildomų vidinių pertvarų išlaikyti turinį savo vietoje. Ši plokštė pasižymi lengvai išvaloma medžiaga, atsparia drėgmei ir UV spinduliams.